We Aave An Exciting Racing Game

سلام و احوال پرسی و تشکر از کاربران عزیز و دوست داشتنی

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت تمام کاربران عزیزمون و خسته نباشید میگم به تمام اون عزیزانی که در این ۷ سال فعالیت همراه و همدم ایرانی طرح بوده اند و در سختی ها کنار ما ایستادند تا خوشی هایی را برایشان ایجاد کنیم.

به حول و قوه الهی نیز در این راستا موفق عمل کردیم و در بین همه سختی هایی که واقعا متحمل شدیم ، سربلند بیرون اومدیم.

حال بماند که دوستان عزیزی کم لطفی کردند و جمع مارو ترک کردند که بیشترین دلیلشون هم افزایش ناگهانی قیمت ارز بود ( که خب ما مقصر نبودیم و میبایست ما نیز افزایش قیمت میدادیم.)

 

کمپین هر ایرانی یک وب سایت با ایرانی طرح

خب ؛

اگه یادتون باشه ، ۴ ابان ماه ۱۳۹۵ شرکت ایرانی طرح اقدام به برگزاری و ایجاد یک کمپین با عنوان ” هر ایرانی یک وب سایت با ایرانی طرح ” کرد که بسیار خوب هم از اون کمپین استقبال شد .

دقیقا طبق آمار ما ۵۶۰ کاربر در طی ۳۰ روز به جمع خانواده ما اضافه شد و الان با افتخار میتونیم اعلام کنیم که دقیقا ۴۳۰ نفر از این مشتریان از سال ۹۵ هنوز هم در جمع خانواده ما هستند.

این عزیزان ازسال ۹۵ به دارایی شرکت ما اضافه شدند و ما قدردان وجودشان هستیم.

در آستانه ۸ ساله شدن ایرانی طرح هستیم.

.در طی این ۷ سال و اندی فعالیت مستمر حامی وبمستران بودیم و هستیم و این خود باعث خوشحالی ماست که موجب پیشرفت خیلی از عزیزان شدیم.

از ارائه هاست و سرورهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب و تا حدودی ارزان گرفته تا هاست های پریمیوم یا اختصاصی که به مرور زمان به سبد محصولات افزوده شدندو همین الان نزدیک به ۴۰ سرویس متفاوت در سابین سرور داریم که درحال ارائه هستند.

این نیزافتخار دیگری بود که نصیب شرکت ایرانی طرح شد

 

و اما جشن ما بخاطر این است.

خانواده سابین سرور ( هاستینگ سابق ایرانی طرح ) در آستانه ۷ هزار نفره شدن است.

اکنون بر آن شدیم تا ۷۰۰۰ نفره شدنمان رو جشن بگیریم و به همین مناسبت هم یک مسابقه و قرعه کشی عالی ای داریم که با جوایزی ویژه به استقبال شما عزیزان اومده ایم.

شرکت ایرانی طرح الان ۵۰۰۰ کاربر کاملاً فعال ، ۱۶۰۰ نفر کاربر معلق ( نیمه فعال) و ۳۰۰ نفر کاربر غیرفعال را درخود جای داده است که شاید آماری خیلی کم باشد برای ۷ سال فعالیت یک شرکت اما نظر ما این بوده و است :

( تعداد کاربر کم – کیفیت بالا – قیمت اقتصادی و بصرفه – فروش بالای محصولات – ماندگاری تمام مشتریان )

۷۰۰۰ نفره شدن یک شرکت مهم نیست. مهم این بود برای ما ، که این کابران رو میتونیم نگه داریم چندین سال یا خیر؟

و بالاخره خدارو شکر با تمام سختی ها و خوبی ها در این مورد هم موفق شدیم.

طبق آرشیو موجود الان زیر ۲۰ هزار تیکت از سال ۹۳ در  ایرانی طرح و سابین سرور ایجاد شدند همه تیکت ها هم به خوبی و خوشی پاسخ داده شده و بسته شده اند.

این یعنی هر کاربر به ور میانگین درهر سال ۱ تیکت ارسال کرده. این آمار مارو خیلی خوشحال کرد که تونستیم سرویس هایی رو ارائه کنیم که بدون نقص باشند و طبق آمار و آرشیو ها تعداد ۴ هزار عدد ا این تیکت ها تنها برای بحث اسپم و تمدید و … باز شده اند و مشکل خاصی در آنها مشاهده نشده است.

پس ؛ بعد از گذشت ۷ سال فعالیت ؛ 

با افتخار خدمت شما عزیزان اعلام میکنیم مسابقه هیجان انگیزی داریم که شاید شما رو هم خوشحال کنه.

شما میتونید به سادگی در این مسابقه شرکت کنید و جوایزی که در پست بعدی درج شده رو ازان خود کنید.

پس اگه دوست دارید تو مسابقه شرکت کنید حتما مطلب بعدی که داخلش جوایز و چگونگی انجام قرعه کشی رو توضیح دادیم رو مطالعه کنید.

 

هدیه قرعه کشی

تمام هدایا رو در نظر داریم بصورت حضوری طی برگزاری یک جشن به کاربران اهدا کنیم.

مراتب این جشن درصورت برگزاری و با تصمیم گیری نهایی هیئت رئیسه شرکت طراحان عصرتجارت ایرانیان به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.

 

پست بعدی مارو بخونید :>>> مطلب قرعه کشی و جوایز مسابقه رو بخونید.