هاست اسپانسری سابین سرور 

 

حامی مالی یا اسپانسر (به انگلیسی: Sponsor) شرکتی است که گاهی، فعالیت یا کار خاصی را پشتیبانی می‌کند یا فرد یا گروهی است که امکانات را برای طرف قراردادش تهیه می‌کند. (ویکی پدیای فارسی)

 

ما در سابین سرور حامی شما از لحاظ طراحی سایت ، هاست یا سرور مجازی خواهیم بود. اما یک سری قوانینی نیز در دریافت هاست اسپانسری از سابین سرور الزامی است که شما به عنوان استفاده کننده از این سرویس می بایست آن ها را رعایت کرده و به تمام این قوانین احترام بگذارید.

 

اغلب کسب و کارهایی که در ابتدای کار با مشکل هزینه روبرو هستند ، در اوایل کار نیاز به یک حامی که بتواند نیاز آن ها را برطرف نماید نیاز دارند. از این رو در سابین سرور ، به جهت حمایت از کسب و کارهای ایرانی و بزرگتر شدن وب فارسی با عنوان هاست اسپانسری و یا اسپانسرهاست در خدمت شما خواهیم بود .

 

قوانین کلی  جهت دریافت هاست اسپانسری از سابین سرور 

 1. وب سایتی که قصد دریافت هاست اسپانسری برایش دارید می بایست یکی از موضوعات زیر باشد ، در غیر اینصورت درخواست رسیدگی نخواهد شد.
  ( کسب و کارهای خانگی ، کسب وکارهای نوپا ، کسب کارهای تکنولوژیک ، کسب و کارهای تولید محتوای اصولی ، کسب و کارهای فین تک ، کسب و کارهای فروشگاه لوازم ایرانی ، کسب و کارهای فروش اقساطی ، وب سایت های تفریحی و دانلودی ، وب سایت های طراحی وب سایت )
  تنها وب سایت هایی با هاست اسپانسری میزبانی خواهند شد که موضوعاتشان با موضوعات فوق یکی باشد و یکی از موضوعات را دارا باشد.
 2. محتوای وب سایتی که قرار است سابین سرور اسپانسر آن باشد ، می بایست تابع قوانین ج.ا.ا باشد.
 3. وب سایت مورد نظر می بایست به صورت روزانه وب سایت خود را آپدیت و بروزرسانی نماید.
 4. وب سایت مورد نظر می بایست برای انجام کارهای فیشینگ و هک و … بکار نرود.
 5. بصورت کلی در کپی رایت با عنوان ( میزبانی وب توسط سابین سرور ) قرار داده شده و یک بنر در هیدر یا سایدبار وب سایت قرار داده شود. (( اطلاعات تکمیلی در زیر خدمت شما توضیح داده خواهد شد)

 

سابین سرور با توجه به قوانینی که در فوق اشاره کرد ، به وب سایت هایی که واجد شرایط عالی باشند هاست اسپانسری ارائه خواهد داد و از پذیرش هر گونه وب سایت های پورن و هک و فیشینگ خود داری خواهد نمود و این حق برای سابین سرور محفوظ است که در صورت ارسال چنین درخواست هایی بدون اطلاع قبلی درخواست را حذف کرده و اطلاعات کاربر را در اختیار پلیس محترم فتا قرار دهد.
لذا از شما خواهشمندیم در جهت رعایت حق و حقوق خود و سابین سرور این قوانین را مطالعه کرده و در رعایت کردن این مسائل پیشتاز باشید.

 

علاوه بر قوانین کلی جهت پذیرش وب سایت های شما عزیزان برای میزبانی وب اسپانسری ، می بایست شما دارای شرایط خاصی نیز باشید تا ما در سابین سرور ، راحت تر بتوانیم با شما تعامل برقرار کرده و میزبانی وب شما را به رایگان بر عهده بگیریم.

بنابر خدماتی که سابین سرور بصورت شفاف و بدون هیچگونه حاشیه و … ارائه می دهد ، بصورت شفاف و کاملاً بی نقص نیز تمام موارد را خدمت شما بیان خواهیم نمود.

 


 

وب سایتی که قرار است سابین سرور میزبان رایگان آن باشد می بایست شرایط زیر را در خود داشته باشد تا مورد میزبانی با کیفیت قرار گیرد که در ذیل به تمام آنها اشاره می کنیم.

 

 1. ثبت سایت در وب سایت ساماندهی

  وب سایتی که شما دارید می بایست حتما در وب سایت ساماندهی به آدرس samandehi.irبه ثبت رسیده باشد و لوگوی طلایی آن توسط صاحب وب سایت دریافت شده باشد. به وب سایت هایی که فاقد نماد طلایی ساماندهی باشند ، به هیچ عنوان هاست اسپانسری ارائه نخواهد شد.
  نماد طلایی ساماندهی به منزله تایید قوانین جمهوری اسلامی ایران و داشتن تابعیت ایرانی و محصول ایرانی است . بنابر این ما نیز این شرایط را از شما قبول خواهیم کرد. ( البته بررسی هایی نیز در این خصوص توسط واحد اداری و سپس توسط واحد فنی انجام خواهد شد که در ادامه به این موارد نیز اشاره کوچکی خواهیم داشت)

 2. ثبت در وب سایت ای نماد ( برای فروشگاه ها و تمام کسب و کارها )در صورتی که وب سایت شما فروشگاهی ، کسیب و کار خانگی و طراحی وب سایت و… است ، شما نیاز به دریافت نما اعتماد الکترونیکی دارید.
  سابین سرور تنها وب سایت هایی را مورد بررسی قرار خواهد داد که نماد اعتمادشان دریافت شده ولوگوی ساماندهی فعالی داشته باشند.
  به وب سایت هایی که فاقد نماد اعتماد باشند و یا اینکه نماد اعتمادشان منقضی شده باشند هاست اسپانسری تعلق نخواهد گرفت.
 3. دارای بازدید واقعی ( بازدید یکتا ) حداقل ۲۰۰۰ عدد و کلیک گوگل حداقل ۳۰۰ کلیک

  وب سایت شما می بایست جهت دریافت هاست اسپانسری حداقل دارای ۲۰۰۰ بازدید یکتای روزانه و حداقل ۳۰۰ کلیک گوگل در هر روز داشته باشد.
  حهت بررسی این مورد می بایست وب سایت شما به گوگل آنالیتیکس و سرچ کنسول متصل باشد تا این اعداد و ارقام بصورت دقیق مشخص باشد.
  از وب سایت هایی که در سرچ کنسول گوگل به ثبت نرسیده باشند میزبانی رایگان ارائه نخواهد شد.
  ارائه امارگیر گوگل و ثبت سایت در سرچ کنسول گوگل الزامی می باشد و می بایست جهت دریافت اطلاعات اطلاعات اکانت هایتان را جهت بررسی موارد گفته شده به سابین سرور ارسال نمایید. ( اطلاعات شما محرمانه تلقی شده و سابین سرور حق هیچگونه استفاده دیگر از اطلاعات شما را نخواهد داشت)

 4. استفاده نکردن از پاپ ها در وب سایت

  همه ما شاهد هستیم ، موقع ورود به برخی وب سایت ها با حملات شدید پاپ اپ ها روبرو هستیم. این پاپ ها بدلیل کسب در آمد برای صاحب وب سایت قرار داده می شوند .
  اما وقتی شما به عنوان کاربر به وب سایت آن ها مراجعه میکنید دل شما را زده و سریع خارج می شوید. ( ما که اینجوری هستیم 🙂 )
  سابین سرور از این وب سایت ها دوری کرده و به هیچ عنوان اینچنین سایت هایی را برای ارائه هاست اسپانسری قبول نخواهد کرد.
  در صورتی که سایت خود را بعد از مدت ها پشتیبانی توسط سابین سرور به پاپ اپ مجهز کنید ، سابین سرور پشتیبانی خود را قطع کرده و این حق را محفوظ می دارد که بدون اطلاع قبلی به شما کاربر عزیز ، سرویس را مسدود کرده و در صورت تخطی مجدد از قوانین بدون ارائه بکاپ سرویس شما را لغو نماید.
  به حق و حقوق خود و کاربرانمان احترام بگذاریم. کاربران ما بزرگترین سرمایه ما هستند. پس قدرشان را بدانیم :))

 5. امنیت اطلاعات هاست و یوزر پسورد های مدیریت سایت

  در صورتی که وب سایت شما چندین مدیر دارد و یا چندین نویسنده  را در خود جای داده است ، شما موظف هستید امنیت اطلاعات خود را رعایت نمایید.
  بصورت مثال در برخی موارد شاهد برخی قضایا بوده ایم که کاربران و مدیران وب سایتها بدلیل اینکهاز اکانت خود در سابین سرور بصورت اشتراکی استفاده کرده اند ، بنابر اختلافی که بینشان پیش امده است ، یکی از این دوستان اقدام به ارسال تیکت از اکانتی که هاست در آن میزبانی می شود کرده اند و در تیکت درخواست لغو سرویس و پشتیبانی داده اند.
  سابین سرور این حق را محفوظ می دارد در صورت دریافت این چنین تیکتی سرویس را لغو نموده و کاربر حق اعتراض به سابین سرور ندارد. ( لغو سرویس بصورت آنی انجام می شود و ارائه بکاپ مقدور نمی باشد)
  بنابراین مواظبت و امنیت اطلاعات اکانت کاربری شما در سابین سرور بر عهده شخص شما می باشد. ( اطلاعات از طرف سابین سرور در امنیت کافی به سر می برند و هیچ نگرانی بابت این قضیه نداشته باشید)

   

 6.  برخورداری از رتبه الکسای متناسب با وب سایت

  وب سایت شما می بایست حتما دارای رتبه ۱۵۰هزار جهانی و رتبه زیر ۳هزار ایران را برخوردار باشد. این اعدادو ارقام دقیق نیستند امابه نوعی میتوان این اعدادو ارقام را حدس زد و نتجیه گیری انجام داد.
  بنابر این در صورتی که از هرگونه نرم افزار افزایش بازدید ، افزایش ورودی و سایت های فروش رتبه الکسا استفاده نمایید ، سابین سرور بدون هیچ دلیل ی و بدون اطلاع و پاسخگویی بعدی به شما این حق را محفوظ می دارد که درخواست شما را به زباله دان خود منتقل کرده و پاسخگویی نداشته باشد.
  بنابر این سعی داشته باشید از ابتدای کار هم با خودتان بصورت شفاف و بدون هیچگونه عیب و سوء تفاهم و … رفتار نمایید.

 7. استفاده مجاز از منابع پلن هاست اسپانسری

  اگر سایت شما جوملا یا وردپرس می باشد و نیاز است تا بر روی سرور های سابین سرور منتقل شوند ، می بایست سایت شما بصورت کاملا بهینه شده باشد و بدور از هرگونه تبلیغات و استفاده از آیفریم های اضافی و … در صفحات سایت باشند.
  در صورتی که بر روی وردپرس فروشگاه دارید می بایست فروشگاه سایت شما به صثورت کاملا عالی بهینه شود تا مصرف منابع کاهش یافته و در نتیجه سرعت بیشتری نصیب شما شود.
  اگر افزونه های زیادی بر روی وب سایت خود دارید همه را بررسی کرده  ، در صورت لزوم بهینه نمایید و یا موارد غیر ضروری را از روی سایت حذف نمایید.

   

 8. آپدیت و بروزرسانی محتوای وب سایت

  سابین سرور با توجه به سیاسیت هایی که دارد ، تنها میزبان وب سایتهایی است که از هر لحاظی همیشه بروز هستند.
  اگر توجه داشته باشید ، در خودوب سایت سابین سرور تیم محتوا همیشه در حال بروزرسانی مطالب و پست های قدیمی و درج پست های جدید می باشند.
  بنابراین شما نیز باید بر این مسئله توجه کافی داشته باشید ، چرا که یکی از الزامات قبول شدن درخواست شما عزیزان می باشد.
  طبق این قوانین و عرایضی که خدمتتان بیان شد شما می بایست حداکثر هر دوروز یکبار وب سایت خود رااز لحاظ نگارش محتوا بروزرسانی کرده و محتوای یونیک و … تهیه و تولید نمایید.
  در داخل محتوای خود حتما می بایست از عکس و فیلم نیز استفاده نمایید. توجه داشته باشید رعایت استفاده از هیدینگ ها نیز مد نظر ماست و برای سئوی سایت شما نیز بسیار مفیدی واقع می شود.
  لذا دقت داشته باشید تمام مواردی که توسط این پست به اطلاع شما عزیزان می رسد قابلیت اجرایی شدن دارد و سابین سرور این حق را محفوظ می دارد تا در مقابل رفتار ناشایست و بدور از این قوانین ( بروزنکردن وب سایت و محتوا نگاری نکردن ) سرویس شما را مسدود کرده و در صورت تکرار سرویس را بدون اطلاع قبلی از روی سرور ها حذف نماید. ( در این صورت بکاپ سرویس با هزینه تقدیم شما خواهد شد . )

  رفتار متقابل نشانگر این است کهخدمات با کیفیت تقدیم شما می شود و از شما انتظار می رود به تمام موارد عمل کرده و قوانین را رعایت نمایید.

   

 9. بحث تبلیغات سابین سرور در وب سایت شما

  مبحث آخری که باید شما از آن خبر داشته باشید بحث تبلیغات سابین سرور در وب سایت شما است.
  سابین سرور دز ازای تمامی خدماتی که به شما ارائه می دهد ( رفع برخی مشکلات وب سایت ، رفع مشکلات هاست ، پشتیبانی و پاسخگویی و میزبانی باکیفیت بر روی جدیدترین سرورهایی که ظرفیت دارند ) از شما انتظار دارد که لینک سابین سرور را همانطور که در قوانین کلی نیز بیان شد به صورت زیر در فوتر سایت خود قرار دهید.
  بصورت کلی در کپی رایت با عنوان ( میزبانی وب توسط سابین سرور ) قرار داده شده و یک بنر در هیدر یا سایدبار وب سایت قرار داده شود.
  بنری در اندازه دلخواه شما طراحی و با توجه به موضوع وب سایت شما ، به شما ارائه خواهد شد تا با سایت شما هم خوانی داشته باشد.
  این مورد نیز الزامی است و می بایست جهت دریافت اسپانسر هاستینگ حتما این مورد نیز رعایت شود.


  • این پست جهت حمایت از کسب و کارهای ایرانی ، کسب و کارهایی که بدلیل مسائل اقتصادی کشور ضرر و زیان کشیدند درج شده است و از صمیم قلب خوشحال می شویم تا بتوانیم نقش بسیار مؤثری در وب فارسی داشته باشیم.

 

 • این کار ضرفاً به منزله حمایت از کسب و کارهای ایرانی است و هیچ سایتی که لوازم خارج از کشور به فروش می رساند ، تحت حمایت سابین سرور نخواهند بود.

 

 • فروشگاه هایی که لوازم خانگی و اداری و … خارجی نیز به فروش می رساند می بایست حداقل ۵۰ محصول داخلی نیز در سایت خود برای فروش درج کرده باشند. در غیر اینصورت از پذیرش این وب سایت ها معذوریم.

 

 


میگویند برای کلبه کوچک همسایه‌ات ، چراغی آرزو کن، قطعأ حوالی خانه تونیز، روشن خواهد شد. من خورشید را برای خانه دلتان آرزو میکنم تا هم گرم باشد وهم سرشار از روشنایی.