رفتن به بالای صفحه

با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های مجازی سازی بستری بسیار مناسب را در دیتاسنتر آسیاتک برای شما مشتریان گرامی سابین سرور فراهم آورده ایم تا باخیالی آسوده آسوده بتوانید میزبانی وب سایت های خود را در بستری ایمن و بروز انجام دهید .

به بیان ساده می توان چنین گفت که یک سرور اختصاصی آسیاتک را با استفاده از نرم افزار های مجازی ساز به چندین سرور مجازی آسیاتک تقسیم کرده ایم.

هر سرور مجازی آسیاتک به صورت کاملا مستقل عمل می کند .سرور مجازی آسیاتک یا همان وی پی اس ایران برای استفاده‌ های بسیار طولانی‌ مدت مناسب هستند و می‌تواند چندین ماه بدون نیاز به راه اندازی مجدد و کاهش سرعت و بازدهی، به اجرای دستورات و نرم افزار ها و کلیه اقدامات مورد نظر شما بپردازند. سرور مجازی آسیاتک یکی از مناسب ترین پلن های میزبانی در ایران محسوب می گردد

Memory Storage CPU Datacenter Bandwidth Price
1GB 20GB 1 Cores Asitech Unlimited 110.000T اتمام فروش
2GB 30GB 2 Cores Asitech Unlimited 110.000T اتمام فروش
3GB 40GB 3 Cores Asitech Unlimited 155.000T اتمام فروش
4GB 60GB 4 Cores Asitech Unlimited 200.000T اتمام فروش

سوالات متداول

شاید پاسخ بخشی از سوالات شما در رابطه با سرور مجازی آسیاتک را پاسخ داده ایم

ما در سابین سرور همواره تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را تحویل دهیم . به صورت میانگین سفارشات سرور مجازی از 1 دقیقه تا 5 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

بله در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشیتبانی سرور درخواست ارتقاء سرور خود را ثبت نمایید.

تمامی سرور های مجازی آسیاتک به صورت پیشفرض دارای یک ای پی اختصاصی می باشد اما درصورتی که به ای پی اضافی نیاز داشته باشید میتوانید به واحد پشتیبانی سرور مجازی تیکت ارسال کنید تا فاکتور آن صادر گردد .

تمامی سیستم عامل ها برروی سرور مجازی آسیاتک قابل نصب می باشد . کافیست در هنگام ثبت سفارش ، سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا نصب آن انجام شود.