عیدی امسالتون رو از سابین سرور بگیرید دریافت کد تخفیف

رفتن به بالای صفحه

دیتاسنتر برج میلاد یکی از بروزرترین و با کیفیت ترین دیتاسنتر های موجود در ایران می باشد که طی سالهای گذشته راه اندازی شده است . سابین سرور با دارابودن سرور اختصاصی در این دیتاسنتر توان ارائه سرور مجازی را به مشتریان خود دارد .

مفتخر هستیم که اعلام داریم سرور های سابین سرور در دیتاسنتر برج میلاد با پورت ۱۰ گیگابایتی هستند و تماما دارای بهنای باند نامحدود می باشند که شما عزیزان با آسودگی خاطر بتوانید از این سرویس ها نهایت استفاده را داشته باشید. سابین سرور سرور مجازی برج میلاد را با منابعی اختصاصی و با دسترسی روت در اختیار شما قرار خواهد داد تا همانند یک سرور اختصاصی بتوانید از سرور مجازی خود استفاده کنید.

Memory Storage CPU Datacenter Bandwidth Price
1GB 20GB 1 Cores Milad Tower 200GB 89.000T سفارش میدم
2GB 20GB 1 Cores Milad Tower 300GB 109.000T سفارش میدم
3GB 25GB 2 Cores Milad Tower Unlimited 199.000T سفارش میدم
4GB 30GB 3 Cores Milad Tower Unlimited 290.000T سفارش میدم

سوالات متداول

شاید پاسخ بخشی از سوالات شما در رابطه با سرور مجازی برج میلاد را پاسخ داده ایم

ما در سابین سرور همواره تلاش میکنیم تا در سریعترین زمان ممکن سفارشات مشتریان را تحویل دهیم . به صورت میانگین سفارشات سرور مجازی از 1 دقیقه تا 5 ساعت کاری تحویل داده میشوند.

بله در هر لحظه از شبانه روز که نیاز به منابع بیشتر داشته باشید میتوانید با ارسال تیکت به واحد پشیتبانی سرور درخواست ارتقاء سرور خود را ثبت نمایید.

تمامی سرور های مجازی برج میلاد به صورت پیشفرض دارای یک ای پی اختصاصی می باشد اما درصورتی که به ای پی اضافی نیاز داشته باشید میتوانید به واحد پشتیبانی سرور مجازی تیکت ارسال کنید تا فاکتور آن صادر گردد.

تمامی سیستم عامل ها برروی سرور مجازی برج میلاد قابل نصب می باشد . کافیست در هنگام ثبت سفارش ، سیستم عامل مورد نیاز خود را انتخاب کنید تا نصب آن انجام شود.