قوانین کلی استفاده از سرویس های سابین سرور

قوانین کلی استفاده از خدمات شرکت سابین سرور

این توافق نامه مابین شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان با نام تجاری شرکت ایرانی طرح به شماره ثبت ۱۳۸۰ و شناسه ملی :۱۴۰۰۶۵۰۸۳۵۰ که در این توافق نامه “شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان” ” شرکت ایرانی طرح” و ” سابین سرور ” نامیده می شود و از طرف دیگر شما (وکیل، نماینده، وارث و جانشین شما) که در این توافقنامه “مشترک” و یا “کاربر” و یا “مشتری” و یا “خریدار” نامیده می شود تنظیم گردیده و قابل اجرا می باشد . تمامی مشترکین و مشتریان و خریداران و نمایندگان فروش که از طریق وب سایت  سابین سرور و یا مراجعه به شرکت ایرانی طرح اقدام به خرید و استفاده از تمامی سرویس های این شرکت نمایند ملزم به مطالعه دقیق این توافق نامه و پذیرش آن می باشند و باید در تمامی مراحل کاری و استفاده از خدمات سابین سرور این توافق نامه را اجرا و قوانین آن را رعایت کنند.

 

این توافقنامه و قرارداد با توجه به ماده ده قانون مدنی و از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه و قرارداد در ۲۴ ماده تنظیم شده و به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به طور کامل مطالعه نموده و با ورود به سایت و یا پرداخت مبلغ و یا عضویت در سایت تمامی این شرایط و قوانین را پذیرفته و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و وی تنها یک نسخه از این شرایط و قوانین چاپ نموده و نزد خود نگهداری می نماید.


شرایط و ضوابط کلی ارائه خدمات:

تمامی مشتریان و استفاده کنندگان از خدمات سابین سرور اعم از حقیقی و حقوقی موظف به رعایت شرایط و ضوابط مندرج در این صفحه می باشند. فلسفه وجود چنین توافقنامه ای، حصول اطمینان از این مطلب است که مشتریان ضمن استفاده از سرویسهای سابین سرور، حقوق سایر استفاده کنندگان را نیز رعایت کرده و شرایطی بوجود نمی آورند که سرویس دهی این شرکت به سایرین با اختلال مواجه شود.

سابین سرور حق اضافه، حذف و یا اصلاح هر یک از موارد این مقررات را در هر زمان بدون اعلام قبلی را برای خود محفوظ می دارد و این عمل را می تواند از طریق ارسال موارد اصلاحی در سایت اصلی شرکت یا اعلام رسمی شرایط اصلاح شده انجام دهد.

هر گونه اعتراض نسبت به تخلف مشتری از شرایط استفاده می بایست به آدرس ایمیل ما ارسال شود.


شرایط استفاده منابع سخت افزاری سرور برای هاست های اشتراکی :

تمامی کاربران اعم از کاربران خود سابین سرور و یوزر های نمایندگان می بایست موارد مربوط به میزبانی وب را از طریق این صفحه مطالعه نمایند و مطالعه این صفحه مبنی بر پذیرش قوانین کلی سابین سرور می باشد.


ارسال هرزنامه (Spam):

تمامی کاربران ملزم می باشند ریز به ریز سیاست برخورد با ارسال اسپم و هرزنامه را ازطریق این صفحه مطالعه نمایند.


برنامه های اجرایی:

هر نوع برنامه ای که خطر امنیتی بالقوه ای را ایجاد نماید یا به نظر برسد که بر عملکرد سرور یا سلامت شبکه تأثیر نادرستی دارد بسته خواهد شد یا به صورت خودکار و بدون اطلاع قبلی حذف خواهد شد. سابین سرور برنامه های اجرایی را که با سایتهایی که توسط این شرکت میزبانی شده اند در ارتباط اند یا هر برنامه ای را که احتمال داده شود با اهداف خرابکارانه مورد استفاده قرار می گیرند، مجاز نمی داند.


استفاده غیر قانونی:

سرورها و خدمات میزبانی وب سابین سرور فقط می بایست با اهداف قانونی مورد استفاده قرار بگیرند.

ارسال، نگهداری یا توزیع هر نوع اطلاعات، داده ها یا مطالب، که در مغایرت با قوانین جمهوری اسلامی ایران و نیز قوانین بین المللی باشد، یا آنچه که مستقیماً باعث تسهیل تخلف از هر نوع قانون مشخص شود، ممنوع است.

شما به عنوان کاربر سابین سرور نمی توانید هاست و سرور های خریداری شده از سابین سرور را برای وب سایت های کلاهبرداری ، فیشینگ ، هک و یا سایت های پورن استفاده نمایید.


آپلود و یا ارسال ویروس و سایر فعالیتهای تخریبی:

استفاده از سرویسها یا تجهیزات سابین سرور برای ایجاد یا ارسال ویروسها ، کرمها یا تروجان های اینترنتی ممنوع است . در ضمن هر گونه تلاش برای ایجاد حملات DDOS و Email Bombing و Flood کردن ممنوع است.


مسئولیت مشتریان:

مشتریان شرکت مسئول فعالیت خود بر روی اینترنت هستند و از آنها خواسته می شود که حقوق سایر مشتریان شرکت را محترم بشمارند.

سابین سرور این حق را برای خود محفوظ می دارد که خدمات ارائه شده به مشتریانی که از خدمات سابین سرور به گونه ای استفاده می کنند که تأثیر مخربی بر دیگر مشتریانش دارد را معلق نموده یا فسخ نماید و کاربر حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.


اقداماتی که در صورت عدم رعایت شرایط خدمات انجام می شود:

تخلف یک مشتری از رعایت مفاد این توافقنامه، زمینه ساز بسته شدن سرویس وی می شود. سابین سرور تنها مرجع قضاوت در مورد اینکه چه چیزی مغایر این توافقنامه است، می باشد. هنگامی کهسابین سرور از تخلفی نسبت به این توافقنامه اطلاع پیدا کند، یک بررسی ابتدایی انجام خواهد داد. در طی این بررسی، شرکت به منظور جلوگیری از فعالیتهای غیر مجاز احتمالی امکان دسترسی مشتری را محدود می سازد. بسته به میزان اهمیت تخلف، سابین سرور بر اساس تشخیص خودش می تواند سرویس میزبانی وب یک مشتری را محدود ساخته، معلق نموده و یا فسخ کند. چنانچه تخلف صورت گرفته یک عمل مجرمانه باشد، سابین سرور بخش مبارزه با جرایم رایانه ای نیروی انتظامی و سایر مقامات قانونی مرتبط با چنین تخلفاتی را در جریان قرار خواهد داد.


اعمال تغییرات در سرویسها:

سابین سرور این حق را دارد که هر زمان صلاح بداند، نسبت به تغییر، ارتقاء، حذف و یا نصب امکانات نرم افزاری و سخت افزاری خود اقدام نماید. شرکت می تواند در صورت لزوم این تغییرات را از طریق وب سایت به مشتریان خود اعلام کند.


تهیه نسخه پشتیبان از اطلاعات (Backup):

شرکت سابین سرور از تمام تمام سروریس های میزبانی وب ( به غیر از هاست های دانلود ، سرور مجازی ها و اختصاصی ها ) به صورت هفتگی و ماهانه ، نسخه پشتیبان تهیه می کند . نسخه های پشتیبان تهیه شده توسط شرکت سابین سرور برروی سرور های جداگانه در دیتاسنتر های جداگانه برای افزایش هرچه بیشتر امنیت اطلاعات ذخیره سازی می شوند . نسخه های پشتیبان تهیه شده در بخش بکاپ ها قابل مشاهده و دانلود و ریستور می باشند و کاربران بدون ارسال درخواست به واحد پشتیبانی می توانند مطابق نیاز خود بکاپ مورد نیازشان را ریستور نمایند .

۱ – هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بک آپ های تهیه شده از سایت های مشتریان ندارد.

۲ – هزینه ری استور کردن بک آپ های شرکت یا در اختیار قرار دادن برای انتقال ، معادل ۵۰ هزار ریال می باشد.

۳- انتقال اطلاعات از سایر شرکت ها به سابین سرور تنها با ارائه لینک دانلود مستقیم بکاپ قابل انجام می باشد و کاربر می بایست لینک دانلود بکاپ اطلاعات خود را برای انتقال در اختیار پشتیبانی سابین سرور قرار دهد.

۴- صحت انتقال بکاپ ها از سایر شرکت ها به سابین سرور می بایست ظرف ۱۲ ساعت تا ۲۴ ساعت پس از ریستور توسط مشتری بررسی گردد و درصورت وجود مغایرت به اطلاع پشتیبانی رسانده شود . در صورت وجود مغایرت می بایست مجددا بکاپ توسط مشتری برای انتقال ارائه شود. ( هرگونه اعتراضی پس از گذشت ۲۴ ساعت از ریستور بکاپ در رابطه با مغایرت بکاپ ریستور شده و یا نقص در اطلاعات ریستور شده در هیچ شرایطی مورد پذیرش سابین سرور نمی باشد )

 


حق مالکیت معنوی سابین سرور:

مشتریان نمی توانند بدون موافقت کتبی سابین سرور در قالب یک تیکت ، تمام یا بخشی از متونی را که بر روی وب سایت سابین سرور قرار دارد کپی نموده، تکثیر کرده، چاپ مجدد نموده یا به هر شکل دیگر به کار ببرند و نمی توانید از نشان تجاری، علائم و کلاً هر چیز دیگری که حقوق مالکیت معنوی آن برای این شرکت سابین سرور ثبت شده است، بدون مجوز کتبی سابین سرور استفاده نمایند.


انتقال به غیر:

مشتریان نمی توانند پیش از دریافت مجوز کتبی از سابین سرور، بخشی یا تمام حقوق یا تعهدات خود نسبت به این توافقنامه را به دیگری واگذار نموده یا وکالت دهند.


موارد فورس ماژور:

سابین سرور هیچگونه مسئولیتی را در قبال عدم رعایت تعهدات خود که به موجب بروز مسائل فورس ماژور پدید آمده اند، از جمله: بلایای طبیعی، جنگ، شورش، اغتشاشات عمومی، حوادث کلی، زمین لرزه، اعتصاب، آتش سوزی، سیل، انفجار، کمبود نیروی کار، تصادفات، توقیف، محدودیتهای دولتی و تحریم های بین المللی نمی پذیرد.

ضمن اینکه سابین سروری تحت هیچ شرایطی در برابر خسارات غیرمستقیم و اتفاقی از قبیل از دست رفتن اطلاعات و… مسئول نمی باشد و شما به هنگام سفارش این تعهد را میدهید که ادعای در این رابطه نداشته باشید.

اما در چنین شرایطی شرکت تمام توان خود را به کار می گیرد تا تاثیرات هر یک از موارد فورس ماژور را به حداقل کاهش دهد و آنرا سبکتر کند.


پرداخت ها:

تمام هزینه ها بر حسب تومان نمایش داده شده اند ولی بلافاصله بعد از انتقال به درگاه پرداخت بانکی قیمت ها برحسب ریال نمایش داده خواهند شد.

سابین سرور روشهای پرداخت زیر را می پذیرد:

پرداخت از طریق درگاه های فعال برروی پرتال کاربران و از طریق فاکتورهای صادر شده
حواله به حسابهای بانکی اعلام شده بر روی وب سایت رسمی، فاکتورها و یا صورتحسابهای شرکت.
پرداختهای نقدی که در محل شرکت و یا به پیک شرکت، در ازاء دریافت رسید، پرداخت شده اند.


تمدید قراردادها و سرویس ها :

جهت جلوگیری از قطع سرویس و خدمات دهی ، مشتریان باید حداقل ۱ روز قبل از تاریخ سررسید نسبت به تمدید قرارداد خود اقدام کنند. در صورت عدم تمدید به موقع دامنه و سرویس مورد نظر، سابین سرور هیچگونه مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات هاستینگ و دامنه به عهده نخواهد داشت و ارائه هرگونه بکاپی در زمان مسدودی سرویس امکان پذیر نمی باشد.


استفاده از سرویس هاست های اشتراکی به منظور هاست دانلود و آپلود :

بر روی سرورهای هاست اشتراکی به هیچ وجه اجازه قرار دادن فایل و اطلاعات برای دانلود کاربران داده نخواهد شد و در صورت مشاهده بدون هماهنگی سرویس مشتری مسدود و کلیه اطلاعات حذف خواهد شد.

دلیل قطعی بدون هماهنگی نیز این می باشد که با دانلود و استفاده بیش از حد از منابع سرور توسط شما بقیه یوزرهای میزبانی شده روی سرور به مشکل برخورد خواهند کرد که می بایست بکاپ خود را با پرداخت جریمه طبق جدول تعرفه های داخلی شرکت تحویل بگیرند.


 

فلیتر شدن دامنه سایت :

در صورتی که طبق صلاحدید قوانین جرایم رایانه ای ، وب سایت و وب هاست شما توسط کمیته فیلترینگ فیلتر شود ، سابین سرور ملزم به قطع سرویس دهی به دامنه مورد نظر شما می باشد و کاربران حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهند داشت.

همچنین در این صورت کمیته فیلترینگ به سابین سرور ایمیلی مبنی بر حذف سرویس از سرور ها را ارسال می نماید که سابین سرور ملزم به حذف کامل از روی تمامی سرور ها می باشد و هیچ گونه بکاپی به کاربر در این صورت ارائه نخواهد شد.


میزبانی سایت های خلاف قوانین و چتروم ها :

شرکت سابین سرور تنها ارائه دهنده خدمات میزبانی وب – طراحی سایت – ثبت دامنه – خدمات سرور مجازی و اختصاصی – فروش لایسنس به وبسایت های پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و به هیچ عنوان به وب سایت های خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران سرویس ارائه نمی کند.

درصورتی که بر روی هر کدام از سرویس های میزبانی وب ، چتروم راه اندازی شود سابین سرور بدون هیچ اطلاع قبلی سرویس دهی به هاست و سرویس مورد نظر را قطع کرده و بکاپ با هزینه ای که طبق هزینه های داخلی شرکت قرار داده شده است ارائه خواهد شد.


رفع مسئولیت :

خدمات سابین سرور به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد.

ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و … ارائه نمی شود.

همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای سابین سرور که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند.

سابین سرور هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد. همچنین سابین سرور تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود.


مسئولیت کاربران :

کاربران مسئول عملکرد خود در رابطه با سرویس تهیه شده می باشند همچنین می بایست به حقوق سایر کاربران سابین سرور احترام بگذارند.

سابین سرور حق تعلیق یا قطع دائم سرویس کاربرانی که به صورت خواسته یا ناخواسته موجب اختلال در سرویس سایر کاربران می گردد را برای خود محفوظ می دارد.

ضمنا کاربر متخلف حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت.


توهین به دیگر کاربران و یا کارمندان :

۱- هیچ کدام از کاربران و مصرف کنندگان سرویس های میزبانی ، دانلودی ، ایمیل ، سرور مجازی و اختصاصی و نمایندگان هیچگونه حقی مبنی بر توهین به کاربران دیگر و حتی کارمندان شرکت سابین سرور را نخواهند داشت.

به محض مشاهده حتی یک بی احترامی از طرف یک یوزر به یوزر دیگر و یا یوزر به کارمندان سابین سرور سرویس های فعال مسدود گشته و با عذرخواهی کتبی سرویس دهی آغاز خواهد شد.


فسخ قرارداد:

فسخ قرارداد در سابین سرور به منزله اتمام سرویس دهی یک سرویس فعال می باشد. به صورتی که اگر کاربر مصرف کننده از سرویس ناراضی بوده باشد و یا به سرویس خود دیگر نیازی نداشته باشد می تواند توسط دکمه لغو سرویس ما را مطلع ساخته و سرویس خود را از سرور های سابین سرور حذف نماید. در این صورت نیز هیچ بکاپی به کاربر ارائه نخواهد شد.

همچنین سابین سرور می تواند در صورت ایجاد اختلال به سرور توسط یک یوزر سرویس مورد نظر را به حالت تعلیق درآورد و حتی حق حذف سرویس و ارائه بکاپ با هزینه مطابق با هزینه های داخلی شرکت را دارد.

فلذا در صورت فسخ از جانب شرکت، در صورتیکه مشتری خلاف موارد این قوانین عمل نکرده باشد، شرکت مابقی مبلغ قرارداد وی را به مشتری مسترد می کند.


باز پرداخت وجه قرارداد:

عودت مبالغ پرداختی تنها تا ۷ روز امکان پذیر می باشد و عودت مبلغ تنها در صورتی است که کاربر اعلام مشکل فنی کرده و سابین سرور توان حل مشکل فنی سرویس مورد نظر را نداشته باشد.

** عودت وجه تنها برای سرویس های میزبانی وب می باشد.

** هزینه های پرداختی برای سرور های اختصاصی و مجازی به هیچ عنوان عودت داده نمی شود.

** هزینه های پرداختی برای ثبت دامنه و انتقال دامنه و تمدید دامنه به هیچ عنوان عودت داده نمی شود و دامنه نیز قابل حذف نمی باشد.

توجه : وجه پرداختی تنها بعد از تایید نقص توسط کارشناسان سابین سرور پرداخت خواهد شد و بدون تایید کارشناسان ، نقص اعلامی مورد قبول برای عودت وجه نمی باشد .


سیاست قیمت گذاری :

جهت مشاهده و مطالعه سیاست قیمت گذاری بر روی خدمات و محصولات سابین سرور اینجا را کلیک کنید.


قانونحاکم :

هر قرارداد و موافقت‌نامه شامل این سند ، فرم های سفارش و سایر قراردادهای ارائه خدمات شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان بین مشتری و شرکت سابین سرور ، مشمول و مبتنی بر پایه قوانین جاری کشور ایران، تفسیر خواهد شد .

مشتری موافق است که هر گونه دعوای قضایی یا حکمیت بین مشتری و شرکت سابین سرور در چنین حوزه قضایی انجام خواهد شد و مشتری رضایت به حضور و آمدن به این حوزه قضایی دارد.

اگر هر بخش از قرارداد از طرف دادسرای ذی‌صلاح ، به هر دلیلی غیر قابل‌ اجرا تشخیص داده شود ، سایر بخش‌های قرارداد، کماکان معتبر و قابل‌ اجرا خواهد بود.

همچنین مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه مطرح شده‌اند شکایتی به مراجع ذیصلاح ارائه دهد. طبق این قوانین حاکم در این صفحه شما هر محصولی را که خرید می نمایید موظف به اجرای کامل این قاونین می باشید.


آگاهی پیش از خرید :

با توجه به تخصصی بودن سرویس ها و خدمات شرکت طراحان عصر تجارت ایرانیان ، تمامی خدمات و محصولات به صورت “همان‌گونه که هست” یا همان “AS IS” ارائه می‌گردند و هیچ‌گونه ضمانت صریح و ضمنی مانند مطابق نیاز کاربر بودن، بی‌عیب بودن، دارای تمامی امکاانت بودن،بدون محدودیت بودن، عدم قطعی، امنیت کامل ، توانایی و یا امکان استفاده کاربر از سرویس مربوطه نمی‌شوند. برخی خدمات و محصولات سابین سرور دارای محدودیت‌ها و یا بعضاً دارای عیب‌هایی می‌باشند که از سمت سابین سرور نمی باشد و مرتبط به دیتاسنتر مربوطه می باشد که می بایست در این مواقع منتظر پاسخ ما از طرف دیتاسنتر بمانید.

کاربر تعهد می‌نماید پیش از هرگونه سفارش از هر طریق ممکن (شامل وب سایت سابین سرور، پرسش از تیکت و یا چت آنلاین ، جستجو در موتورهای جستجو و شبکه های اجتماعی ،کسب آگاهی از وب سایت های دیگر و دیگر مشتریان ) از محدودیت‌ها و معایب سرویس مربوطه به طور کامل آگاهی داشته باشد و هیچ‌گونه ادعای عدم آگاهی و یا عدم بر آورده کردن نیاز مشتری و یا عدم توانایی کاربر در استفاده از سرویس مربوطه پس از سفارش قابل پذیرش نمی‌باشد.

با توجه به ماهیت سرویس های اینترنتی دیتاسنتر ها ممکن است دارای معایب و محدودیت‌هایی باشند که سابین سرور تا حد ممکن این موارد را در سایت خود قید می‌نماید اما با توجه به گسترده بودن این موارد امکان قید کامل آن‌ها در سایت وجود ندارد همچنین این محدودیت‌ها بر اساس شرایط زمان ممکن است تغییر یابند که مشتری با تمامی تغییرات بعدی آن‌ها نیز توافق می‌نماید در نتیجه عدم قید یک و یا چند مورد از این محدودیت‌ها و یا معایب در وب سایت سابین سرور حقی برای کاربر ایجاد نمی‌نماید و کاربر باید پیش از تهیه سرویس از تمامی ویژگی‌ها و محدودیت‌های آن سرویس و مطابقت آن سرویس با نیاز خود مطمئن گردد و سپس اقدام به تهیه آن نماید.


مطالعه این توافق نامه :

مطالعه دقیق و کامل این توافق نامه برای تمامی کاربران شرکت سابین سرور الزامی می باشد .

این توافق نامه در تمامی صفحات وب سایت شرکت سابین سرور قابل دسترسی و مطالعه می باشد و همچنین این توافق نامه به گونه ای تنظیم گردیده است که تمامی کاربران در هنگام سفارش محصولات و یا عضویت در پرتال کاربران شرکت سابین سرور باید این توافق نامه را مطالعه و پذیرش آن را تایید کنند .

بدون پذیرش این توافق نامه امکان ثبت سفارش و خرید و عضویت در شرکت سابین سرور امکان پذیر نمی باشد و تایید آن به معنای قبول تمامی بند های این توافق نامه می باشد.

هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این توافق نامه قابل پذیرش مراجع ذیصلاح و سابین سرور نمی باشد .


 

 


آخرین بروزرسانی قوانین کلی استفاده از سرویس های سابین سرور : پنجشنبه ۰۳ مهرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶